Hillwood to jedna z wiodących globalnych firm z branży nieruchomości komercyjnych z 30-letnim doświadczeniem w realizacji inwestycji w Europie i Ameryce Północnej.

W Polsce obecna jest od 2014 roku i specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości  przestrzeni logistycznych i przemysłowych, zarówno w formule BTS (szytych na miarę), jak i gotowych powierzchni magazynowych na wynajem. Firma zajmuje się również akwizycjami i zarządzaniem nieruchomościami logistycznymi i przemysłowymi.

Usługi deweloperskie Hillwood świadczy samodzielnie bądź we współpracy z renomowanymi partnerami branżowymi. Hillwood działa na terenie całego  kraju, skupiając się na rozwoju na głównych rynkach magazynowych w kraju  (okolice Warszawy, Polska centralna, Górny i Dolny Śląsk), ale także w nowych, perspektywicznych lokalizacjach.

W Stanach Zjednoczonych Hillwood jest wiodącym deweloperem powierzchni  przemysłowych, handlowych oraz mieszkaniowych. Na swym macierzystym rynku  firma znana jest ze swych wyjątkowych wielofunkcyjnych projektów, często  realizowanych w bliskiej współpracy ze społecznościami lokalnymi, w tym projektów rewitalizacyjnych.

Hubert Michalak, Senior Vice President